Cashback allegro
Wszystkie

Cashback Allegro- gdzie najwyższe stawki?

Brak zwrotu za zakupy w najpopularniejszym w Polsce serwisie aukcyjny jakim jest allegro.pl, był największym mankamentem szeroko pojętej usługi Cashabacku. Co prawda była opcja na niektóre kategorie, ale to wciąż za mało. Na szczęście to się zmieniło! Planetaplus.pl, Tipli.pl i refunder.pl , Letyshops i inne w końcu nawiązały współpracę z Allegro, i po przez te serwisy otrzymamy zwrot za większość zakupów zrobionych na Allegro. Tym samym największa bolączka mechanizmu Cashback w Polsce, jest już za nami. Co prawda stawki zwrotu nie są duże, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że serwis Allegro jest potentatem na naszym rynku i robimy tam najwięcej zakupów. Poza tym lepsze jakikolwiek zwrot niż żaden. Zatem jak się prezentuje Cashback w Allegro w liczbach?

Gdzie znajdziemy największy cashback z allegro?

 

W Tipli.pl mamy zwrot do 1%, wyłączone ze zwrotu są następujące kategorie: Nieruchomości, Usługi, Erotyka, Wakacje, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny, Motocykle i quady, Przyczepy, Naczepy, Samochody, Usługi, Antyki i sztuka, Kolekcje, Rękodzieło, Militaria, Leki bez recepty i dermokosmetyki, Suplementy diety i odżywki.

 

W Refunder.pl mamy zwrot do 1%.

Zwrot 1% w kategoriach: Odzież, obuwie, dodatki

Zwrot 0,8% otrzymamy w kategoriach: Biżuteria i zegarki, Uroda, Dom i ogród, Zdrowie, Akcesoria dla dzieci, Artykuły szkolne, Foteliki samochodowe, Karmienie dziecka, Okazje, przyjęcia, Pokój dziecięcy, Rowery i pojazdy, Wózki, Zabawki, Zdrowie i higiena, Bilety, Filmy, Gry.

Zwrot: 0,75% otrzymamy w kategoriach; Sport i turystyka, Cześći i Akcesoria samochodowe, Chemia, Części do innych pojazdów, Części do maszyn, Części i akcesoria motocyklowe, Narzędzia i sprzęt warsztatowy

Pozostałe kategorie to zwrot na poziomie 0,4%-0,5%

 

Najlepszy Cashback na allegro.pl oferuje platforma Planetplus.pl. Zwrot za zakupy w procentach prezentuje się jak poniżej:

Najlepszy cashback allegro Cashback allegro

Przypominam, że aby skorzystać ze zwrotu za zakupy, należy zarejestrować się w jednym z serwisów i przejść do serwisu Allegro po przez specjalny odnośnik. Przed tą czynnością należy także wyłączyć Adblocka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *