Banki Banki i konta bankowe Wszystkie

T-mobile Usługi Bankowe

T-mobile Usługi Bankowe

Siedziba banku: ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
Prezes banku: Wojciech Sobieraj

Bank w liczbach:

  • Liczba placówek własnych – 62 (I kwartał 2017)
  • Liczba etatów – 259 (I kwartał 2017)
  • Liczba klientów ogółem – 593 412 (I kwartał 2017)
  • Liczba klientów indywidualnych – 593 412 (I kwartał 2017)

Kapitał zakładowy: 1.292.577.630 złotych

Udziałowcy (akcjonariusze)/stopień:

  • PZU S.A. – 25,19%
  • PZU Życie S.A. oraz TFI PZU S.A. – 4,03%
  • Aviva OFE Aviva BZ WBK – 7,17%
  • Pozostali Akcjonariusze – 63,61%

 

Historia banku

T -Mobile Usługi Bankowe to nowoczesny bank internetowy, powstały z oddziału bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku – Alior Sync (działającego od czerwca 2012r.). 4 maja 2014 roku w ramach strategicznego partnerstwa T – mobile oraz Alior Banku, doszło do przekształcenia Alior Sync na nową markę T- mobile Usługi Bankowe. Powstała bankowość nowej generacji, jednocześnie bazująca na sprawdzonych wielokrotnie nagradzanych rozwiązań Alior Sync – lidera bankowości internetowej.

Możliwość korzystania z usług Banku mają wszyscy chętni, jednakże spore zyski (dodatkowe korzyści) mogą mieć abonenci T- mobile, ponieważ bank postanawia honorować swoich wiernych abonentów.
Główną grupą docelową, podobnie jak w przypadku Alior Sync, są osoby aktywnie korzystające z nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, m.in. z technologii mobilnych oraz portali społecznościowych. Jednocześnie bank swoją ofertę kieruje szerszemu gronowi. Bez problemu znaleźć możemy darmowe konto osobiste, z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej. Bez opłat dostępne jest prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów w Polsce oraz za granicą, posiadanie karty debetowej oraz przelewy internetowe.

W ofercie produktowej banku znajdziemy typowe dla standardowych banków produkty i usługi, dla klientów indywidualnych – takie jak konta osobiste, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, konta oszczędnościowe, lokaty, limity w koncie, a także usługi bankowości internetowej i mobilnej (dostęp do konta oraz aplikacja na telefon). Oprócz tego istnieje możliwość złożenia wniosku „Rodzina 500+”. Innowacyjnym rozwiązaniem jest Wirtualny Oddział (możliwość wyboru kontaktu poprzez chat, video, rozmowę audio).

W ofercie dla klientów biznesowych znajdują się konto bankowe biznes, kredyt w rachunku, lokaty, przelewy natychmiastowe, a także Wirtualny oddział.
Bank rozwija swoją działalność poprzez otwieranie placówek stacjonarnych oraz umożliwienie bezpośredniego kontaktu z klientem w salonach sieci komórkowej T- mobile (możliwość założenia konta, zastrzeżenie karty, itp.).
Grono odbiorców banku stale rośnie. Ze względu na niedługą historię działalności jest niewielkim, ale prężnie rozwijającym się bankiem. W ciągu roku od uruchomienia z T – mobile Usługi Bankowe skorzystało ponad 500 tysięcy klientów, co jest bardzo dobrym i obiecującym wynikiem.

Sprawdź ofertę T-mobile Usługi Bankowe >>

Potrzebujesz wsparcia w zakładaniu fundacji rodzinnej? Skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy doświadczoną organizacją specjalizującą się w obszarze fundacji rodzinnych, oferującą kompleksowe doradztwo i pomoc w procesie zakładania oraz zarządzania fundacją. Sprawdź stronę - Fundacja Rodzinna aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *