Cashback zwrot za zakupy
E-biznes Finanse Wszystkie

Skorzystaj z Cashback i dostawaj zwroty za zakupy w sieci!

Tak, to prawda. Cashback co raz śmielej wkracza do Polski, bo internauci z innych krajów korzystają z tego już od jakiegoś czasu. W Polsce pojawiły się trzy witryny oferujące Cashback, a w najbliższym czasie można się spodziewać ich więcej.

Czy jest Cashback? Jak sama nazwa mówi jest to zwrot za zakupy dokonywane w sklepach internetowych. I mowa tu o kilkuset sklepach i tych najbardziej znanych. Niestety póki co nie można wliczyć w to serwisu akcyjnego Allegro.pl A może i wkrótce się zmieni, bo Polacy co raz częściej robią zakupy na innych platformach, chociażby „chińskim allegro” czyli Aliexpress.

Ale na czym właściwie polega Cashback i w jaki sposób go uzyskać? W tym celu musimy się zapisać do jednego z serwisów oferującym zwrot za zakupy; obecnie mamy do wyboru; planetaplus.pl , refunder.pl oraz tipli.pl. Oczywiście możemy zarejestrować się do każdego z nich, jest to łatwe i szybkie gdyż możemy użyć do tego swego konta facebook. Po rejestracji wystarczy odszukać sklep w którym chcemy dokonać zakupów i kliknąć w link przekierowujący. To jest warunkiem dostania zwrotu za zakupy, gdyż dany sklep musi wiedzieć, że trafiłeś do niego właśnie z tego serwisu. Działa to podobnie jak programy partnerskie. Serwis reklamuje sklep oraz jego ofertę, pozyskuje klientów, a w zamian otrzymuje prowizję z którą następnie dzieli się z kupującym. Interes się kręci i wszyscy zyskują. To bardzo proste. Kasę można normalnie wypłacić na swoje konto bankowe gdy uzbieramy 40 zł.

Jakiej wielkości są zwroty? Te bywają różne, od 1% do nawet 20%, ale zazwyczaj jest to kilka procent. Niby niewiele, ale robiąc częste zakupy dla siebie bądź rodziny, trochę się tego nazbiera.  Mało tego, możesz robić zakupy znajomym i po prostu zarabiać na tym. Podsumowując, cashback nic nie kosztuje, nie jest to żadna „ściema” czy naciąganie, jest to nowa forma reklamy i marketingu, która zapewne zagości na dłużej. Sprawdź jak działa cashback przy najbliższych zakupach w sieci, pamiętaj tylko o jednym wyłącz Adblocka, gdyż to jest warunkiem prawidłowego działania tego systemu. Życzę udanych zakupów i dużych zwrotów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *