omega zegarek
Wszystkie

Gdzie kupić tanio markowe i luxusowe zegarki? Jomashop!

Dobra luksusowe w dobie kryzysu często schodzą jak świeże bułeczki i kupujących nie odstraszają nawet co raz to wyższe ceny. Tak jest m.in z zegarkami prestiżowych marek. I  nie chodzi tu nawet o Rolexy czy Patek Philips IWC gdzie ceny sięgają od kilkunastu do kilkuset tys zł.  Gdyż ludzie wydający tyle pieniędzy na zegarek raczej nie wertują sieci w poszukiwaniu okazji. Chcę podać miejsce gdzie można kupić tzw. budżetowe  markowe zegarki takie jak; Certina, Seiko, Longines, Tissot, Tag Heuer czy Omegi. Oczywiście słowa „budżetowe” dla każdego znaczy co innego. Ale do rzeczy!

Jedna z najpopularniejszych sklepów z zegarkami w USA jest Jomashop.com. Jest sprawdzone miejsce, podróbek tam raczej nie znajdziecie. Wysyłka jes również do Polski, choć trzeba się liczyć, że zapłacimy cło i VAT.  Jest to alternatywne miejsce to ebay.com czy Amazona, gdzie też można znaleźć okazje cenowe. Poza tym na Jomashop są też dostępne modele jakich trudno znaleźć na Polskim rynku.

Ale porównajmy ceny wybranych modeli czasomierzów. Na cenę wpływa też kurs PLN/USD i podaję ceny w dniu pisania tego tekstu.

Tanie markowe zegarki

 

 

Jak widać różnice są im większe im droższy zegarek. Nie szukałem też jakiś wyjątkowych okazji, po prostu wybrałem z najpopularniejszych które akurat przypadły mi do gustu. Być może znajdziesz jeszcze większe różnice cenowe.

Potrzebujesz wsparcia w zakładaniu fundacji rodzinnej? Skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy doświadczoną organizacją specjalizującą się w obszarze fundacji rodzinnych, oferującą kompleksowe doradztwo i pomoc w procesie zakładania oraz zarządzania fundacją. Sprawdź stronę - Fundacja Rodzinna aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *