E-biznes Wszystkie

Jak tanio założyć sklep internetowy?

Jak tanio założyć sklep internetowy?

Jak tanio założyć sklep www

Mimo co raz większej dominacji dużych serwisów sprzedażowych, zarówno krajowych jak i globalnych, stale jest zapotrzebowanie na indywidualne sklepy internetowe. Co prawda na wielkich platformach typy Allegro, mamy największej zasięgi i dostępność do klientów, te te niestety pobierają spore opłaty i prowizję od sprzedaży. Dodatkowo, sprzedawca musi stosować się do regulaminu takiego serwisu, oraz bardzo nisko schodzić na marży, aby w ogóle móc tam konkurować z innymi sprzedawcami.

I tak wielu dochodzi do wniosku, że bardziej im się opłaca założyć własny sklep www, w szczególności, że możemy zintegrować go z Allegro czy FB Marketplace. Inne integracje to oczywiście formy płatności i wysyłki, które także są dostępne w aplikacjach sklepowych czy gotowych platformach sklepowych.

Własny sklep www daje nam dużo większą niezależność, a brak opłat i prowizji sprawia, że możemy zejść z ceny. Własny sklep internetowy jest dobrym rozwiązaniem do sprzedaży niszowych i specjalistycznych produktów jak również produktów cyfrowych. Dlatego nie dziwi fakt, że sklepy www nada powstają.

Ale jak tanio założyć sklep www? Obecnie na rynku platform gdzie możemy założyć i prowadzić własny sklep jest spora konkurencja. Są rozwiązania lokalne jaki i globalne.

Są dwie opcje jak tanio założyć sklep www. Jedną jest zakup własnego hostingu i skorzystanie z darmowych aplikacji typu Prestashop, drugą są gotowe platformy sklepowe jak np. Sote.pl

Jak tanio założyć sklep www – Sote.pl

Sote.pl to bodajże najtańsza platforma, gdzie założymy sklep internetowy. Jest to polska spółka tworząca oprogramowanie. Plan najtańszy kosztuje zaledwie 450 zł za rok. Za tą cenę założymy sklep do 500 produktów. Ma większość niezbędnych funkcji do prowadzenia sklepu, choć oczywiście nie wszystkie możliwe. Na stronie Sote.pl możemy sprawdzić specyfikację i cennik, który jest bez żadnych promocji i gwiazdek. Sote.pl wyróżnia się przejrzystą ofertą.

W droższym pakiecie Standard za 950 zł, mamy już sklep do 15000 produktów oraz funkcje dodatkowe jak:

Wszystkie pakiety zawierają takie opcje  jak:

  • Integracje najpopularniejszych form płatności wraz z opcją sprzedaży na raty
  • Integracje wysyłki  w tym paczkomaty
  • Wersje językowe
  • Darmowa grafika
  • Faktury Vat i proforma
  • Kody rabatowe i bonu zakupowe
  • Sprzedaż na Allegro
  • Sprzedaż za granicę
  • … i wiele innych.

Naprawdę jeżeli ktoś chce założyć jak najtaniej mały sklep to ciężko przebić ofertę Sote.pl. Można zastanowić się także nad kreatorem Webwavecms, który kosztuje podobnie i ma funkcję zaawansowanej sprzedaży.

 

 

Potrzebujesz wsparcia w zakładaniu fundacji rodzinnej? Skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy doświadczoną organizacją specjalizującą się w obszarze fundacji rodzinnych, oferującą kompleksowe doradztwo i pomoc w procesie zakładania oraz zarządzania fundacją. Sprawdź stronę - Fundacja Rodzinna aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *